بازار خرید و فروش دستکش لاتکس
خانه / دستکش یکبار مصرف / شرکت دستکش یکبار مصرف | کارخانجات تولیدی دستکش در کشور

شرکت دستکش یکبار مصرف | کارخانجات تولیدی دستکش در کشور

دستکش یکبار مصرف به منظور محافظ در برابر کار با پاک کننده ها و در بسیاری از کارخانه ها به کار می رفت ولی امروزه در بیشتر مراکز صنایع غذایی و آزمایشگاه ها حتی در خانه ها برای پاک کردن گوشت و مرغ هم کاربرد دارد. به همین منظور حیطه فروش دستکش یکبار مصرف بالا رفته است. شرکت های در حوزه فعالیت زیادی موجود است که پوش پلاست یکی از شرکت دستکش یکبار مصرف است که در فروش  نوع آویز ،رومیزی ،معمولی می باشد  که از طریق نت میتوانید خرید خود را مستقیم از کارخانه انجام دهید. 

شرکت دستکش یکبار مصرف | کارخانجات تولیدی دستکش در کشور

شرکت توزیع و صادرات دستکش یکبار مصرف

شرکت توزیع و صادرات دستکش یکبار مصرف سینا پلاست شرکت توزیع کننده دستکش یکبار مصرف و لوازم پلی اتیلن در کشور بعد از پنج سال فعالیت روز افزون یکی از موفق ترین برندها در این زمینه می باشد.که دارای مدیریت کیفیت، متخصص، ماشین آلات پیشرفنه،استفاده از آخرین تکنولوژی تولید که دست به صادرات به کشورهای عراق،ترکیه، ترکمنستان و… زده است و خود را به عنوان یک شرکت توزیع و صادرات دستکش یکبارمصرف ثبت کرده است. قیمت دستکش یکبار مصرف این برند را می توانید به طور مستقیم از کارشناسان این سایت گویا شوید.

تولید کننده دستکش یکبار مصرف در بسته بندی متنوع

تولید کننده دستکش یکبار مصرف در بسته بندی متنوعتولیدکنندگان علاوه بر در نظر گرفتن حرفه و قشر هر حوزه باید کیفیت و جنس دستکش خود را مشخص و تولید کند باید این نکته را هم در نظر بگیرد که دستکش یکبار مصرف شیک بسته بندیش و درجه دو و معمولی متفاوت است و دستکش یکبار مصرف شیک به کشورهای دیگر فرستاده و یا در مرکز و بیمارستان مدرن و مجهز به کار می رود باید غیر از این موضوع در نظر داسشت که برند ها و تولیدکنندگان به نام در ایران که در حال رقابت با کشورهای دیگر در این زمینه هستند بسته بندی یک عامل مشخص کننده اهمیت و تولیدکننده در تولید با کیفیت جنس خود است برای همین موضوع تولیدکننده دستکش یکبار مصرف در بسته بندی های متنوع جنس خود را ارائه می دهد جنس صادراتی خود را در بهترین بسته بندی به بازار عرضه می کند.

انواع دستکش یکبار مصرف در بازار

انواع دستکش یکبار مصرف در بازارانواع مختلفی دستکش در مصارف مختلف کاری و حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد. دستکش لاتکس برای امور بهداشتی و جراحی و در محیط های آشپزخانه و اتاق عمل مورد استفاده قرار میگیرد که لاکتس طبیعی در اتاق عمل استفاده می شود نوع دیگر دستکش وینیل است که ضخامتش از لانکس بیشتر و گشادتر در دست است و دستکش پلاستیکی است و مقاوتش بیشتر و حساسیت ایجاد نمیکند و در برابر اقلیایی و الکل و اسیدها مقاوم است.و کابردش در تمیزکاری ،نقاشی، آزمایشگاه کاربرد دارد. بهترین نوع آن دستکش نبتریل است که ضخامتش از دو نوع دیگر بیشتر است و ضد حساسیت می باشد و قابلیت ضخامت و چسباندگیش تحرک و چابکبی را بالا می بردو کاربردش در آزمایشگاه ها و آشپزخانه ها است.و به عنوان بهترین دستکش یکبار مصرف پزشکی خوانده می شود.

بزرگ ترین بازار فروش دستکش یکبار مصرف در کشور

بزرگ ترین بازار فروش دستکش یکبار مصرف در کشورصنعت دستکش یکبار مصرفسریع ترین رشد را در بازار به خود اختصاص داده است در توایل تولید این کالا فقط در مراکز داروئی کاربرد داشته اما به مرور زمان در آزمایشگاه ها و آشپزخانه و صنایع غذایی هم راه پیدا کرد .کارخانجات و شرکت ها با برندهای مختلف بزرگترین تولیدکننده دستکش یکبار مصرف است.و تولید کننده انواع دستکش یکبار مصرف بی رنگ برای مصرف روزانه خانگی گرفته تا دستکش یکبار مصرف مشکی برای مصارف صنعتی را تولید و یکی از بزرگترین بازار فروش دستکش در کشور و اکثرنقاط دنیا فروش اینترنتی می باشد که شما از قیمت دستکش انواع برند ها چون قیمت دستکش پوش آگاه می شوید و براساس توان و نیازتان خرید می کنید.

ارزان ترین دستک یکبار مصرف

ارزان ترین دستک یکبار مصرفقیمت دستکش یکبار مصرف براساس نوع و ضخامت و دوخت آن مشخص می شود که اگر جنس لانکس باشد ارزانتر از وینیل می باشد و در نتجه ضخامتش کمتر است و عامل دیگر دوخت و کیفیت آن می باشد که ارزانترین دستکش یکبارمصرف نسبت به نوع های ئیگر لانکس می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس روحانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120190984
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: medusaHCO@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: medusaco@
whatsapp icon واتس اپ: 09120190984
instagram icon اینستاگرام: Medusahealthco
twitter icon توئیتر: CoMedusa
aparat icon آپارات: medusaco
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com
address icon آدرس: تهران - نیکبخت غربی - ساختمان نیکبخت - طبقه 4 - واحد 107

پاسخی بگذارید